MŮJ PŘÍBĚH

Vítám vás na svém svatebním blogu. Jsem ráda, že jste právě zde a doufám, že tu najdete inspiraci, rady, tipy a užitečné pomocníky pro svůj svatební den.

Od útlého dětství miluji svatby a vše, co s nimi jakýmkoliv způsobem souvisí. Tato záliba se ještě posílila ve chvíli, kdy jsem se já sama stala nevěstou. Svatební svět mě pohltil a nebylo cesty zpět.

Naneštěstí jsem v dospívání ovlivněna okolím nastoupila tradiční cestu univerzitního vzdělání a vystudovala obor Politologie na Masarykově univerzitě.

Můj zájem o svatby však nezmizel, jen byl odsunut na druhou kolej do role záliby.

Plně se pak znovu rozhořel při kompletní přípravě a organizaci vlastní svatby a hned následné svatby mé nejlepší kamarádky. V tu chvíli na mě dýchlo svatební kouzlo a provází mě doposud.

Znovu jsem se začala zajímat o svatební tématiku. Založila tento blog a na Facebooku několik svatebních skupin z nichž ta největší >> Svatba od a do z – inspirace, rady, tipy, soutěže, bazárek a mnohem více, má dnes již přes 15 000 členů a je pro mě neutuchajícím zdrojem inspirace i cenných kontaktů. Následovalo založení instagramu @svatbaodadoz. Mezitím jsem měla tu čest plánovat a pomáhat při svatbách mých přátel a postupně přátel těch přátel.

Online svět však mé ambice neupokojil a proto jsem rozhodla věnovat se svatbám naplno i offline. Stala jsme se certifikovanou svatební koordinátorkou a nyní chci své schopnosti a zkušenosti dát k dispozici všem nevěstám, které plánují svůj velký den a nechtějí dělat kompromisy.

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI?

Naplánovat dokonalou svatbu je velmi náročné. Zvlášť pokud máte jasnou představu co chcete. Tato představa se bohužel většinou setká s kritikou nebo nepochopením okolí. Vaší blízcí začínají frázemi typu “tohle je zbytečné“, “bude to lepší takto“, “tohle rozhodně musíš” plánovat za vás. A vy začínáme dělat kompromisy a slevovat ze své původní představy. Ale pamatujte si, že svatební den je o vás dvou a měl by být přesně takový, jaký si jej přejete vy. Nevěřte, že něco nejde. Jde vše, když víte jak to zařídit.

A právě od toho jsem zde. Abych vám pomohla naplnit vaše představ, sny a touhy. Aby váš svatební den byl jedinečný a přesně takový, jaký jste si jej vysnili.

Ráda vám pomohu s:

  • kompletními svatebními přípravami a plánováním, ať už formou konzultací nebo zajištění kompletní svatby na klíč
  • koordinací celého svatebního dne
  • koordinací svatebního obřadu
  • koordinací svatební hostiny a zábavy
  • doporučení ověřených dodavatelů

Pokud by vás zajímalo jak pracuji a co pro vás konkrétně mohu udělat, neváhejte se na mě obrátit. A hlavně si pamatujte, že plánování svatby je opravdu náročné a to, že požádáte o pomoc neznamená, že jste neschopní nebo něco nezvládáte. Naopak.