Hledáte originální styl pro vaši svatbu? Vyberte si palety!

Palety. Prostředek pro transport stohovatelného zboží, ale také skvělý způsob jak ozvláštnit vaši svatbu. Pojďte se s námi podívat, co všechno se dá z palet vytvořit a jak je začlenit i do vaší svatby.

Z palet se dá vytvořit opravdu hodně zajímavých věcí a dají se použít nejrůznějšími způsoby.

Pokud plánujete svatbu v přírodnímrustic, nebo eko stylu, můžete paletám ponechat jejich původní barvu. Pokud plánujete svatbu ve stylu vintage, doporučujeme palety natřít na požadovanou barvu. Nejčastěji se používá bílá s umělou patinou, aby se podpořil starý vzhled.

Palety můžete použít v interiéru stejně, jako ve venkovních prostorách. Výhodou je, že si dekorace z palet můžete vytvořit sami. Na serveru Youtube najdete spousty videí, jak na to. Stačí do vyhledávání zadat “ wood pallet wedding„.

Kde sehnat palety?

Pro většinu svatebních dekorací nepotřebujete úplně nové palety. Bohatě vám poslouží i ty použité. Zkuste se ve vašem městě podívat, zda někdo nevykupuje palety. Většinou tyto firmy palety po výkupu opět prodávají. Také se použitých palet zbavují obchody, tak se zkuste zeptat také tam. Další možností je projít bazary na internetu.

Použité palety se dají sehnat do 100 Kč za kus.

A co všechno můžete z palet vytvořit?

Stoly, stolečky, pulty

Bary a občertvovací stanice

Harmonogram svatebního dne a přivítání hostů

Stěny a pozadí do fotokoutku

Doufám, že jsme vás inspirovali a poohlédnete se po nějaké té paletě pro svou svatbu.

Sledujte naši stránku Svatba od A do Z na Facebooku a žádná svatební inspirace vám už neunikne.

You May Also Like

Leave a Reply