JAK MÍT UNIKÁTNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAFIE, KTERÉ VÁM BUDE OKOLÍ ZÁVIDĚT

Snaha o jedinečnost a originalitu je u snoubenců čím dál vyšší. Každý chce mít něco jedinečného a unikátního. Pokud je to i Váš případ, přinášíme vám tipy na opravdu velmi kreativní svatební fotografie. Ovšem musíte počítat s tím, že za tyto unikátní fotky zaplatíte zničením svých šatů. Ovšem získáte jedinečné fotografie a památku na celý život a to za to stojí.

Trash the dress (znič ty šaty) je jeden z nejnovějších trendů v USA. Způsobů, jak zničit svatební šaty, je nepřeberně. Někdy máte co dělat, aby přežily bez úhony alespoň svatební den, ale teď je načase se pustit do ničení stylově.

Pokud se rozhodnete pro tento styl focení, dopředu si promyslete, jak to uděláte. Variant je několik.

Můžete si koupit bazarové svatební šaty a ty na focení použít. Nebude vám vadit, když je zničíte. Tyto šaty vám poslouží pouze pro focení.

Také si promyslete, kdy se budete fotit. Pokud si kupujete svatební šaty, můžete se fotit v nich. V tom případě ale doporučujeme udělat fotky až po svatbě. Ve Váš svatební den si nafotíte klasické svatební fotografie a kreativní focení uděláte, až po svatbě.

Voda 

Voda dokáže na Vašich fotografiích vykouzlit dokonalé efekty. Můžete se do ní ponořit, nebo v ní jen stát anebo se rovnou fotit úplně pod vodou. Nádherné jsou tyto fotografie u moře, ale použít můžete jakékoliv jezero, jezírko, vodopády, nebo i bazén.

Dýmovnice

Fotky s dýmovnicemi (anglicky smoke bombs) působí přímo mysticky. Vybrat si můžete z několika barev. Jejich použití je jednoduché a výsledek famózní. Dýmovnice seženete  především na zahraničních serverech, kde vás budou stát doslova na pár korun. Podívejte se například na tento odkaz.

Barvy

Způsobů, jak pomocí barev můžete udělat dokonalé fotky, je hodně. Můžete Vaše šaty použít, jako plátno a nechat si na ně něco namalovat. Nebo můžete naplnit barvou balónky a barevná bitva může začít.

Doufám, že jsme Vás inspirovali a Vaše svatební fotografie budou také takto originální.

Sledujte naší stránku Svatba od A do Z na Facebooku a přidejte se také do naší FB skupiny.

You May Also Like

Leave a Reply